Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67 - MEAN WELL XLG-200-12-A | Altamag.ro
1/2
Nou
Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67 - MEAN WELL XLG-200-12-A
Cod: XLG-200-12-ASurse PC
Specificatii
Cod produs
XLG-200-12-A
Stare
Nou
Categorie
Surse PC
Disponibilitate
In stoc (10 buc)
Pret
Pret cu TVA inclus
In stoc — 10 buc disponibile
Cantitate:
1
10 disponibile
🚚
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
šŸ”„
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
šŸ›”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
šŸ’³
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67 - MEAN WELL XLG-200-12-A
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67, 192W - MEAN WELL.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 100 - 305 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 12 VDC
Curent maxim: 16 A
Putere nominala la iesire: 192 W
Protectie: suprasarcini OPP/ suprasarcini OVP/ scurtcircuite SCP/ supraincalzire OTP
Temperatura de operare: -40° ~ +90°
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 199 x 63 x 35.5 mm
Greutate: 850 g
"
Specificatii principale
Specificatii tehnice Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67 - MEAN WELL XLG-200-12-A