
All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E +
Specificatii
- Cod produs
- C6TR1ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (51 buc)
- Pret
- 6.468,14 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Megapixeli
- 5 MP
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 2.5 GHz
- Greutate
- 6.3 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E +
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + — All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 5 225T 10-Core (2.5GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 20Gbps/ 1x USB Type-C 10Gbps (with DP Alt Mode)/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 2x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x HDMI in/ 1x HDMI out/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 2 M.2 2280 (1 M.2 2230 slot for WLAN and BT combo, 2 M.2 2280 slot for storage), Adjustable Stand, HP 125 V2 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP + IR, Sursa 280W, Black& Silver, greutate 6.3Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw onsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199642739079 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Megapixeli | 5 MP |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 2.5 GHz |
| Greutate | 6.3 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




