
All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560x1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots
Specificatii
- Cod produs
- F0J2004LRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 6.023,05 RON
- Rezolutie
- QHD
- Diagonala
- 27"
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- grey
- Stocare
- 1TB SSD
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Frecventa CPU
- 4.5 GHz
- Greutate
- 8.4 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560x1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560x1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots — All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560x1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 16GB soldered memory, not upgradable; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI®-in 2.1; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 135W 90% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, Euterpe Wireless Keyboard, Grey, English (UK), Wireless Euterpe Mouse, Grey, 3Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, JBL®, 5.0MP, Luna Grey, greutate 8.4 kg, dimensiuni 613.6 x 235 x 565.5 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- ENERGY STAR® 8.0; ErP Lot 3/7; REACH; RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199271916445 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Rezolutie | QHD |
| Diagonala | 27" |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | grey |
| Stocare | 1TB SSD |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Frecventa CPU | 4.5 GHz |
| Greutate | 8.4 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




