
Dell Pro Micro QCM1255, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8500GE (6 cores, up to 5.0GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax
Specificatii
- Cod produs
- BTO507_QCM1255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (6 buc)
- Pret
- 5.503,65 RON
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Stocare
- 512GB SSD
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Procesor
- AMD Ryzen 5 PRO
- Greutate
- 1.17 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Micro QCM1255, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8500GE (6 cores, up to 5.0GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Micro QCM1255, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8500GE (6 cores, up to 5.0GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax — Dell Pro Micro QCM1255, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8500GE (6 cores, up to 5.0GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, internal antenna, Wireless Driver, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Dell Wired Mouse - MS116 - Black, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.17 kg (2.57 lbs), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) port
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm DC- in port
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (for Kensington locks), 1 x padlock ring
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi- Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid- state drive
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots, Memory type DDR5, Memory speed 4800 MT/s, Maximum memory configuration 64 GB, Minimum memory configuration 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494056535 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO |
| Greutate | 1.17 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



