
Laptop Gaming Acer Nitro V 16S, cu procesor Intel Core i9 270H, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- NH.U29EX.003
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (23 buc)
- Pret
- 10.193,21 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Interfata
- USB c
- Tip RAM
- DDR5
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- Procesor
- Intel Core i9 270H
- Sistem operare
- No OS
- Greutate
- 2.1 kg
- Frecventa CPU
- 2.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Acer Nitro V 16S, cu procesor Intel Core i9 270H, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Acer Nitro V 16S, cu procesor Intel Core i9 270H, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Gaming Acer Nitro V 16S ANV16S-71-94DP, 16 inches (40.64 cm), Acer ComfyView™ WQXGA 180Hz IPS Display with 100% sRGB (matt), 2.560 x 1.600, 16:10, Intel® Core™ 9 Processor 270H, 2.7 GHz base clock (Up to 5.8 GHz max. performance clock rate), 24 MB Intel® Smart Cache, 6 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 20 Threads, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7 VRAM, RAM 32 GB DDR5 RAM (2 x 16 GB DDR5 RAM), Bis zu 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, HD Webcam, Killer™ Ethernet E2600, WLAN Killer™ Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax), Bluetooth® 5.2, No Fingerprint reader
Alte detalii
- Porturi
- 4x (1x Type-A Gen 1, 2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-C Gen 2); 1x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C); 1x HDMI® 2.1; Displayport via USB Type-C; 1x Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 135W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), Up to 7 hours, Backlit keyboard (4 Zone RGB), Obsidian Black, Greutate 2.1 kg, Dimensiuni 357.70 x 264.00 x 19.95 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ACER |
| EAN | 4711474688514 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Interfata | USB c |
| Tip RAM | DDR5 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Procesor | Intel Core i9 270H |
| Sistem operare | No OS |
| Greutate | 2.1 kg |
| Frecventa CPU | 2.7 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




