
Optiplex All-In-One 7420 Plus 23.8 FHD, Intel i7-14700, 32GB Ram, 1TB SSD, Intel Integrated Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DOP7420I7321W11P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 7.864,59 RON
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Megapixeli
- 5 MP
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Numar porturi
- 1 porturi
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Viteza retea
- 10 Gbps
- Procesor
- Intel Core i7 processor
- Greutate
- 6.76 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Optiplex All-In-One 7420 Plus 23.8 FHD, Intel i7-14700, 32GB Ram, 1TB SSD, Intel Integrated Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Optiplex All-In-One 7420 Plus 23.8 FHD, Intel i7-14700, 32GB Ram, 1TB SSD, Intel Integrated Graphics, Windows 11 Pro β Optiplex All-In-One 7420 Plus, 23.8, Non-Touch LCD, Dell OptiPlex AIO, 65W CPU, Non-touch, 5MP IR cam, GFX option, 240W Platinum, Intel Core i7 processor 14700 vPro (33 MB cache, 20 cores, 28 threads, up to 5.4 GHz Turbo, 65W), Intel Integrated Graphics, 32GB DDR5 Memory,1X32GB,Non- ECC,SoDIMM, M.2 2230 1TB PCIe NVMe SSD Class 25, SW Driver, Intel Rapid Storage Technology, Intel(R) AX211 Wi-Fi 6E 2x2 and Bluetooth, Wireless Driver, Intel AX211 Wi-Fi 6E 2x2 (6GHz), BT 5.3, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black, Dell Pro Wired Mouse - MS3220 - Black
Dimensiuni si greutate
- Width
- 540 mm (21.26 in.)
- Depth
- 57.90 mm (2.28 in.)
- Weight
- Maximum: 6.76 kg (14.90 lb), 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service Warranty
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 Ethernet Port 10/100/1000 Mbps
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) with PowerShare port, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) with SmartPower On ports
- Audio port
- 1 x universal audio port, 1 x audio line-out port, retaskable, Video port(s): 1 x DisplayPort++ 1.4a port, 1 x HDMI-in 1.4b port, 1 x HDMI-out 2.1 port
- Media-card reader
- 1 x SD-card slot
- Power-adapter port
- 1 x power-cable connector
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (3 mm x 7 mm, T-Bar design)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid- state drive
- Front height
- 354.30 mm (13.95 in.)
- Rear height
- 354.30 mm (13.95 in.)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494056016 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Megapixeli | 5 MP |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Viteza retea | 10 Gbps |
| Procesor | Intel Core i7 processor |
| Greutate | 6.76 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




