
Dell Pro Tower Essential QVT1260, Intel U5-225, 8GB Ram, 512GB SSD,Intel Graphics, Ubuntu 24.04 LTS
Specificatii
- Cod produs
- BTO102_QVT1260_EMEA_UBU
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (30 buc)
- Pret
- 4.450,82 RON
- RAM
- 8 GB
- Format
- Tower
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Sistem operare
- Ubuntu
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Greutate
- 4.16 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Tower Essential QVT1260, Intel U5-225, 8GB Ram, 512GB SSD,Intel Graphics, Ubuntu 24.04 LTS
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Tower Essential QVT1260, Intel U5-225, 8GB Ram, 512GB SSD,Intel Graphics, Ubuntu 24.04 LTS β Dell Pro Tower Essential QVT1260, desktop tower chassis with TPM, 180W PSU, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 225 processor (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W), Intel(R) Graphics with shared graphics memory, 8GB, 8GBx1, DDR5, 5600 MT/s up to 32GB (additional memory sold separately), 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No Optical Drive, No Media Card Reader, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Dell Optical Mouse MS116 β Black, Dell Wired Keyboard KB216 β US International
Dimensiuni si greutate
- Dimensions
- 324.3 mm (H) x 154 mm (W) x 293 mm (D)
- Weight
- min 4.16 kg, max 6.86 kg, Ubuntu Linux 24.04 LTS, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service.
Alte detalii
- Ports and connectors
- Network: 1 x RJ45 Ethernet port (10/100/1000 Mbps)
- USB
- 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On
- Audio
- 1 x global headset jack
- Video
- 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2) for Intel Core processors / 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) for Intel Core Ultra processors, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port
- Peripheral
- 1 x legacy serial port (optional)
- Power
- 1 x power-cable connector
- Security
- 1 x padlock ring, 1 x security-cable slot (Kensington lock)
- Internal
- PCIe: 1 x PCIe x16 full-height slot, 2 x PCIe x1 full-height slots
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for SSD
- Memory
- 2 x UDIMM slots, DDR5, max 32 GB, speeds up to 4800 MT/s (Intel Core i3/i5) or up to 5600 MT/s (Intel Core i7/Core Ultra), supported configurations: 1 x 8 GB, 1 x 16 GB, 2 x 8 GB, 2 x 16 GB (single/dual-channel depending on configuration)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030606044 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 8 GB |
| Format | Tower |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Sistem operare | Ubuntu |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Greutate | 4.16 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




