_2024112512065446459.jpg)
DVR MINI ACUSENSE CU 8 CANALE, 1 X SATA, 1U
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Plastic |
| Numar canale | 8ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 200 Ć 200 Ć 45 mm |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1, RJ45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | total 128 Mbps |
| Rezolutii inregistrare | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| WiFi | Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB |
| Greutate | 1 kg |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, calsificare persoane si vehicule, cautare rapida dupa tip eveniment sau obiect, detectie faciala in imagine, cautare fete in imagine |
| Descriere | DVR mini AcuSense cu 8 canale, rezolutie max. inregistrare 8MP, clasificare persoane/vehicule si alte functii de analiza video inteligenta, 1 x SATA, 10TB / HDD, 2 x USB 2.0, se poate conecta la WiFi prin interfata USB, HDMI, VGA, banda 128 Mbps total, carcasa din plastic 1U, alimentare 12VDC, 2A Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video |
Specificatii principale
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Conectivitate
- Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB
- Greutate
- 1 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR MINI ACUSENSE CU 8 CANALE, 1 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR mini AcuSense cu 8 canale, rezolutie max. inregistrare 8MP, clasificare persoane/vehicule si alte functii de analiza video inteligenta, 1 x SATA, 10TB / HDD, 2 x USB 2.0, se poate conecta la WiFi prin interfata USB, HDMI, VGA, banda 128 Mbps total, carcasa din plastic 1U, alimentare 12VDC, 2A
Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video
Specificatii
- Cod produs
- iDS-7108HUHI-M1/S(E)
- Stare
- Nou
- Categorie
- DVR-uri
- Disponibilitate
- In stoc (80 buc)
- Pret
- 752,10 RON
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Conectivitate
- Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB
- Greutate
- 1 kg
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



_202471575118367817.jpg)
