
CAMERA IP BULLET 4MP, IR SI WL 40M, 2.8MM
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD2047G3-LI2UY/SL 2.8mm
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere supraveghere IP
- Disponibilitate
- In stoc (30 buc)
- Pret
- 682,78 RON
- Culoare
- white
- Megapixeli
- 4 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 4MP
- Greutate
- 530g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP BULLET 4MP, IR SI WL 40M, 2.8MM
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP BULLET 4MP, IR SI WL 40M, 2.8MM — Camera IP bullet ColorVu (imagini color 24/7), 4MP, IR si white light 40m, lentila fixa 2.8mm, microfon dual si difuzor incorporate, strobe light cu lumina alba, WDR 130dB, 3D DNR, BLC, HLC, EIS, defog, 4 zone private, ROI, streaming triplu, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, distingere persoane/vehicule, captura faciala si alte functii de analiza video inteligenta, IP67, 12VDC/PoE, protectie anticoroziune NEMA 4X
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon dual si difuzor |
| Tip produs | BULLET |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M16 |
| Apertura | F1.0 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 530g |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø74.4 mm × 176.3 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane si vehicule), sabotaj, exceptie, schimbare in scena, captura faciala, detectie trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita |
| Viteza obturator electronic | 1s ~ 1/100,000s |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (130dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI / Defog / EIS / corectie distorsiuni |
| Distanta IR | 40m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 111.1°, vertical 57.6°, diagonal 138.5° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.0001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light |
| Tip senzor | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 4 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 530g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



![Camera de supraveghere IP PTZ 4MP+4MP Hikvision DS-2SE2C400MWG- E/14(2.8/8MM), lentila fixa 2.8mm/8mm, iluminare min: [Bullet channel]: Color: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux cu IR 30m; [PTZ channel]: Color: 0.005 Lux @](https://cdn.b2b.nod.ro/images/overlay_8caefe9784c4fe90d038a772482871c6.png)
