
CANON IMAGEFORCE 1643F MONO LASER MFP, Format A4, Functii: Print, Copy, Scan, Fax, Procesor 1.6Ghz, Memorie: 2.0gb RAM, Stocare: 64GB eMMC, Viteza printare: 43ppm, Duplex automat, Rezolutie: 1200 x 1200 dpi, Limbaje printare: UFR II, PCL6, PCL5*, AdobeĀ®
Specificatii
- Cod produs
- 7064C004AA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Multifunctionale laser
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 4.262,51 RON
- Tip imprimanta
- laser
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 7"
- RAM
- 0 GB
- Stocare
- 64GB eMMC
- Frecventa CPU
- 1.6 GHz
- Greutate
- 24.5 kg
- Rezolutie imprimare
- 1200 x 1200 DPI
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CANON IMAGEFORCE 1643F MONO LASER MFP, Format A4, Functii: Print, Copy, Scan, Fax, Procesor 1.6Ghz, Memorie: 2.0gb RAM, Stocare: 64GB eMMC, Viteza printare: 43ppm, Duplex automat, Rezolutie: 1200 x 1200 dpi, Limbaje printare: UFR II, PCL6, PCL5*, AdobeĀ®
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CANON IMAGEFORCE 1643F MONO LASER MFP, Format A4, Functii: Print, Copy, Scan, Fax, Procesor 1.6Ghz, Memorie: 2.0gb RAM, Stocare: 64GB eMMC, Viteza printare: 43ppm, Duplex automat, Rezolutie: 1200 x 1200 dpi, Limbaje printare: UFR II, PCL6, PCL5*, AdobeĀ® ā CANON IMAGEFORCE 1643F MONO LASER MFP, Format A4
Caracteristici principale
- Copy
- Scan
- Fax
- Procesor 1.6Ghz
Dimensiuni si greutate
- Dimensiuni
- 480 mm x 518 mm x 458 mm, 24.5kg, Touchscreen 7"
Alte detalii
- Memorie
- 2.0gb RAM
- Stocare
- 64GB eMMC
- Viteza printare
- 43ppm, Duplex automat
- Rezolutie
- 1200 x 1200 dpi
- Limbaje printare
- UFR II, PCL6, PCL5*, Adobe® PostScript®3TM
- Copiere
- viteza 43ppm
- FPO
- 6.3sec.
- Rezolutie
- 600 x 600dpi
- Copii multiple
- 9999 copii
- Zoom
- 25%-400%
- Scan
- DADF (duplex)
- Rezolutie
- 600 x 600dpi
- Dimensiuni max
- 216 x 355.6 mm, Fax Super G3: 33.6 kbps
- Rezolutie
- 400x400, memorie: 512 pagini
- Capacitate hartie
- Standard 650 coli, max. 2300 coli
- Interfata
- USB, Retea, WI-FI
- Consumabile
- TONER T06 (20.500 pagini),nu este inclus, se comanda separat
- Optionale
- Paper Feeder PF-C1, Plain Pedestal Type-V2, Plain Pedestal Type-AB1, MiCard Attachment Kit-B1.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | CANON |
| EAN | 4549292251791 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | MF LASER |
| Cod TARIC | 84433100 |
| Tip imprimanta | laser |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 7" |
| RAM | 0 GB |
| Stocare | 64GB eMMC |
| Frecventa CPU | 1.6 GHz |
| Greutate | 24.5 kg |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 DPI |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


