
Dell Pro Slim QCS1255, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 8600G (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, Internal speaker,
Specificatii
- Cod produs
- BTO523_QCS1255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (20 buc)
- Pret
- 3.611,08 RON
- Conectivitate
- WiFi
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Stocare
- 512GB SSD
- Culoare
- Silver
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 3.908 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Slim QCS1255, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 8600G (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, Internal speaker,
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Slim QCS1255, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 8600G (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, Internal speaker, — Dell Pro Slim QCS1255, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 8600G (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, Internal speaker, Internal WiFi Antenna, No Optical Drive, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Driver, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R), Dell Wired Mouse - MS116 - Black, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 3.908 kg (8.62 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Media-card reader Not supported
- Power port
- 1 x power-cable connector
- Security- cable slot
- 1 x padlock ring, 1 x security-cable slot (for a Kensington lock)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive
- PCIe
- 2 x half-height Gen3 PCIe x1 slots, 1 x half-height Gen4 PCIe x16 slot
- Memory slots
- 2 x UDIMM slots, Memory type DDR5, Memory speed 4800 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494056627 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Conectivitate | WiFi |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Stocare | 512GB SSD |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 3.908 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




