
Laptop Gaming MSI Thin 15 B13VE, cu procesor Intel Core i5-13420H, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6GB GDDR6, Fr OS, 2 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 9S7-16R831-3431
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 4.494,55 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 15.6"
- Rezolutie
- FHD
- Tip RAM
- DDR4
- Culoare
- blue
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- Procesor
- Intel Core i5-13420H
- Interfata
- USB3.2
- Frecventa CPU
- 4.6 GHz
- Conectivitate
- 802.11 ax
- Greutate
- 1.86 kg
- Garantie
- 2 ani garantie
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Gaming MSI Thin 15 B13VE, cu procesor Intel Core i5-13420H, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6GB GDDR6, Fr OS, 2 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming MSI Thin 15 B13VE, cu procesor Intel Core i5-13420H, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6GB GDDR6, Fr OS, 2 ani Garantie ā Laptop MSI Gaming Thin 15 B13VE-3431XRO, 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, IntelĀ® Core⢠i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB, video dedicat NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU 6GB GDDR6, RAM DDR4 16GB*1 (3200)MHz, SSD 512GB NVMe SSD PCIe Gen4, no ODD, No Card reader, 2x 2W Speaker, HD type (30fps@720p), Gb LAN, WLAN 802.11 ax Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock
Alte detalii
- Porturi
- 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPortā¢); 3x Type-A USB3.2 Gen1; 1x HDMI⢠(4K @ 30Hz); 1x RJ45; 1x Mic-in, 1x Headphone-out, 120W adapter, Baterie 3-Cell, 52.4Whr Battery (Whr), Single Backlit Keyboard (Blue), Black, Greutate 1.86 kg, Dimensiuni 359 x 254 x 21.7 mm, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | MSI |
| EAN | 4711377413657 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 15.6" |
| Rezolutie | FHD |
| Tip RAM | DDR4 |
| Culoare | blue |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Procesor | Intel Core i5-13420H |
| Interfata | USB3.2 |
| Frecventa CPU | 4.6 GHz |
| Conectivitate | 802.11 ax |
| Greutate | 1.86 kg |
| Garantie | 2 ani garantie |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



