
Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX, 16'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 83RU002KRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 12.449,38 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 2.5GbE
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Procesor
- AMD Ryzen 9 9955HX
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
- Sistem operare
- fara OS
- Greutate
- 2.56 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX, 16'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX, 16'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo Gaming Legion Pro 7 16AFR10H, 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free, AMD Ryzen™ 9 9955HX (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 64MB L3); AI-Powered Gaming PC, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti 12GB GDDR7, Boost Clock 2220MHz, TGP 140W, 992 AI TOPS, RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe®, no ODD, No Card reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP with E-shutter, 2.5GbE (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 400W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 99.9Wh, Per-key RGB Backlit (with Lighting Lens), English, Eclipse Black, Greutate 2.56 kg, Dimensiuni 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii 4 Switchable Keycaps, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273237838 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Sistem operare | fara OS |
| Greutate | 2.56 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


