
Laptop Gaming Lenovo LOQ 15AHP10, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 15.6'' IPS, 24 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 83JG00ERRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 6.802,16 RON
- Diagonala
- 15.6"
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- white
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- Procesor
- AMD Ryzen 7 250
- Greutate
- 2.4 kg
- RAM
- 24 GB
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Lenovo LOQ 15AHP10, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 15.6'' IPS, 24 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo LOQ 15AHP10, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 15.6'' IPS, 24 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Lenovo Gaming LOQ 15AHP10, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC®, AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI-Powered Gaming PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, Boost Clock 2662MHz, TGP 100W, 440 AI TOPS, RAM 1x 24GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, No Card reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio, 5.0MP with E-shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.3, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 170W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 60Wh, White Backlit, English, Luna Grey, Greutate 2.4 kg, Dimensiuni 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533533 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Diagonala | 15.6" |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | white |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| Greutate | 2.4 kg |
| RAM | 24 GB |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




