
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21R00015RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (9 buc)
- Pret
- 11.003,16 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- grey
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Frecventa CPU
- 5.2 GHz
- Greutate
- 2.1 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro — Laptop Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX; 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ 400, Dolby Vision®, G-SYNC®, Eyesafe®, X-Rite®; Intel® Core Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.2GHz, 30MB; Video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS; RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Luna Grey; Weight Starting at 2.1 kg; Dimensions 354.6 x 256.2 x 17.9 mm
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2 woofers and 2W x2 tweeters, Dolby Atmos®, sound by harman/kardon, Smart Amplifier (AMP)
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- No Onboard Ethernet; WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2; BT5.4, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 2x USB- A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader; 1x Magic Bay (pogo pin connector); 1x Power connector; 300W Slim Tip (3-pin);Battery Integrated 85Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198158695190 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | grey |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Frecventa CPU | 5.2 GHz |
| Greutate | 2.1 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




