
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA ANHD BULLET 2MP, IR SI WHITE LIGHT 40M
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA ANHD BULLET 2MP, IR SI WHITE LIGHT 40M β Camera ANHD bullet 2MP, iluminare hibrida - IR 40m si white light 40m, lentila fixa 2.8mm, microfon (raza de max. 5m) si difuzor (2W, raza de max. 5m) incorporate, anulare ecou, reducere zgomot pe baza de AI, DWDR, 2D DNR, BLC, HLC, HLS, 1 iesire video analog HD, IP67, 12VDC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | BULLET |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Comunicare audio | Microfon si difuzor incorporate |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 425g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 211 mm Γ 83.5 mm Γ 80.7 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Iesire video | 1 iesire analog HD |
| Comunicare | HIKVISION-C |
| Viteza obturator electronic | 1/12.5s - 1/50.000s |
| Balans de alb | Auto / Manual |
| Reducere de zgomot | 2D DNR |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 2D DNR / Global / HLS |
| Distanta IR | 40m |
| Unghi de vizualizare | orizontal 105Β°, vertical 59Β°, diagonal 127Β° |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux @(F1.6, AGC ON), 0 Lux with White Light |
| Tip senzor | 2 MP CMOS |
| Temperatura / umiditate functionare | -40Β°C ~ +60Β°C / <90% RH |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 2 MP |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 425g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




WHT_202634132301781895.jpg)