
CAMERA IP BULLET PANORAMICA 4MP IR 40M LENTILA 2.8
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD2T46G2P-ISU/SL 2.8mm C
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 844,38 RON
- Diagonala
- 2.5"
- Megapixeli
- 4 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 4MP
- Greutate
- 1400g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP BULLET PANORAMICA 4MP IR 40M LENTILA 2.8
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP BULLET PANORAMICA 4MP IR 40M LENTILA 2.8 — Camera IP bullet panoramica (2 senzori 1/2.5" Progressive Scan CMOS), 4MP, IR 40m, lentila fixa duala 2.8mm, unghi vizualizare orizontal 180°, microfon si difuzor incorporate, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, streaming dual, alarma 1 in/1 out, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, clasificare persoane si vehicule, detectie schimbare in scena si alte functii de analiza video inteligenta, IP67, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | PANORAMICA |
| Tehnologie | AcuSense |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Apertura | F1.6 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Limba pagina web | 33 limbi |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Metoda control bitrate | CBR/VBR |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Comunicare audio | Microfon si difuzor incorporate |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1400g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 118.6 mm × 105.1 mm × 306.5 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (clasificare persoane si vehicule, exceptie, schimbare in scena, trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 40m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 180°, vertical 81° |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | ≥ 52 dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 2 × 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| Diagonala | 2.5" |
| Megapixeli | 4 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1400g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




