
CAMERA IP BULLET PANORAMICA 8MP, IR 40M, 4MM
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD2T87G2P-LSU/SL 4MM C
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere supraveghere IP
- Disponibilitate
- In stoc (25 buc)
- Pret
- 1.413,68 RON
- Culoare
- white
- Megapixeli
- 8 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 8MP
- Greutate
- 1420g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP BULLET PANORAMICA 8MP, IR 40M, 4MM
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP BULLET PANORAMICA 8MP, IR 40M, 4MM — Camera IP bullet panoramica ColorVu (imagini color 24/7), 8MP, white light 40m, 2 x lentila fixa 4mm, microfon si difuzor incorporate, alarma 1 in / 1 out, detectie miscare in functie de persoane/vehicule, schimbare in scena si alte functii de analiza video inteligenta, WDR 130dB, 3D DNR, BLC, HLC, 8 zone private, ROI, streaming dual, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, IP67, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | PANORAMICA |
| Tehnologie | ColorVu |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M16 |
| Apertura | F1.0 |
| Distanta focala | 4mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Metoda control bitrate | CBR/VBR |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Comunicare audio | Microfon si difuzor incorporate |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Rezolutie | 8MP |
| Greutate | 1420g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 118.6 mm × 105.1 mm × 305.4 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane sau vehicule), exceptie, schimbare in scena, trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita) |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Zone private | Da (8 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (130dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 40m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 180°, vertical 44° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light |
| Tip senzor | 2 × 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 8 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 8MP |
| Greutate | 1420g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




