
CAMERA IP DOME 2MP, IR SI WHITE LIGHT 30M, MIC
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD1123G2-LIU 2.8MM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 201,18 RON
- Culoare
- white
- Megapixeli
- 2 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 2MP
- Greutate
- 550g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP DOME 2MP, IR SI WHITE LIGHT 30M, MIC
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP DOME 2MP, IR SI WHITE LIGHT 30M, MIC β Camera IP dome, 2MP, iluminare hibrida - IR si white light 30m, lentila fixa 2.8mm, microfon incorporat, Digital WDR, 3D DNR, BLC, HLC, 4 zone private programabile, ROI, streaming dual, detectie miscare (alarma in functie de tipologie - persoane/vehicule), IP67, IK08, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | DOME |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Apertura | F1.6 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile T, Profile G (only -F model supports)), ISAPI, SDK |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Metoda control bitrate | CBR/VBR |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Comunicare audio | Microfon incorporat |
| Format compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 550g |
| Dimensiuni (WxHxD) | Γ121.4 mm Γ 97.7 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Protectie antivandalism | IK08 |
| Grad protectie | IP67 |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane sau vehicule), sabotaj, exceptie |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 30m |
| Rotire verticala (TILT) | 0Β° ~ 75Β° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0Β° ~ 355Β° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 103Β°, vertical 56Β°, diagonal 121Β° |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | β₯ 52 dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/2.9" Progressive Scan CMO |
| Microfon si Difuzor | Microfon |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 2 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 550g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




