
Dell Gaming Desktop Alienware Aurora ACT1250 1000W, Intel U9-285K, 64GB Ram, 4TB SSD, RTX 5080, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- AW1250U96445080W11P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 33.280,69 RON
- Interfata
- USB 3.2
- Numar porturi
- 45 porturi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- RAM
- 64 GB
- Stocare
- 4TB SSD
- Viteza retea
- 10 Gbps
- Frecventa CPU
- 3.7 GHz
- Greutate
- 15.37 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Gaming Desktop Alienware Aurora ACT1250 1000W, Intel U9-285K, 64GB Ram, 4TB SSD, RTX 5080, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Gaming Desktop Alienware Aurora ACT1250 1000W, Intel U9-285K, 64GB Ram, 4TB SSD, RTX 5080, Windows 11 Pro — Dell Gaming Desktop Alienware Aurora ACT1250, 1000W Platinum Rated PSU, 240mm Liquid-Cooled CPU & Clear Side Panel, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 processor 285K (24-Core, 76MB Total Cache, 3.7GHz to 5.7GHz), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5080 16GB GDDR7, 64GB Dual Channel DDR5 (2x 32GB - Green) 5200 MT/s, 4TB NVMe M.2 PCIe Gen4 SSD, Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2) 802.11ax Wireless LAN and Bluetooth, BE200 driver
Dimensiuni si greutate
- Width
- 197 mm (7.75 in.)
- Depth
- 458.40 mm (18.05 in.), Weight (maximum): 15.37 kg (33.88 lb), Windows 11 Pro, 3y Basic Onsite Service warranty
Alte detalii
- External ports
- Network: 1 x RJ45 port
- USB
- 2 x USB 2.0 ports with SmartPower, 4 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB4 20 Gbps Type-C port with Power Delivery
- Audio
- 1 x universal audio jack, 1 x optical S/PDIF port, 1 x line-in port - 3.5 mm, 2 stack, 1 x line-out port - 3.5 mm, 2 stack
- Video
- Supported through discrete GPU
- Media card reader
- Not supported
- Power port
- 110 V/220 V
- Security
- One security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal ports and connectors
- PCIe expansion card slo ts: 1 x PCIe x16 mechanical/x16 electrical Gen5 slot, 2 x PCIe Gen4 x4 slots, mSATA: Not supported
- SATA
- Three, M.2: 1 x slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2 x slots for 2230 or 2280 solid state drive
- Dimensions and weight
- Front Height: 418 mm (16.46 in.)
- Rear Height
- 418 mm (16.46 in.)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1029504056 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP GAMING |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Interfata | USB 3.2 |
| Numar porturi | 45 porturi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| RAM | 64 GB |
| Stocare | 4TB SSD |
| Viteza retea | 10 Gbps |
| Frecventa CPU | 3.7 GHz |
| Greutate | 15.37 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




