
Dell Pro Slim Plus QBS1250 260W, Intel U7-265, 32GB Ram, 512GB SSD, Integrated Graphics, Ubuntu 24.04 LTS
Specificatii
- Cod produs
- BTO108_QBS1250_EMEA_UBU
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (28 buc)
- Pret
- 7.556,12 RON
- RAM
- 32 GB
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Culoare
- Silver
- Sistem operare
- Ubuntu
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 3.98 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Slim Plus QBS1250 260W, Intel U7-265, 32GB Ram, 512GB SSD, Integrated Graphics, Ubuntu 24.04 LTS
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Slim Plus QBS1250 260W, Intel U7-265, 32GB Ram, 512GB SSD, Integrated Graphics, Ubuntu 24.04 LTS β Dell Pro Slim Plus QBS1250, 260W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+ , Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), Integrated Graphics, 32GB: 1 x 32GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Intel(R) Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, Internal WiFi Antenna, WLAN Driver Intel(R) Wi-Fi 6E AX211, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black, Dell Wired Mouse - MS116 - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 3.98 kg (8.77 lb), Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support), 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
- USB ports
- 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port, 1 x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare port, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps) Type-C port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 3 x DisplayPort 1.4a (HBR3) ports
- Media-card reader
- 1 x SD-card slot (optional)
- Power port
- 1 x power-cable connector
- Peripheral port
- 1 x legacy serial port (optional)
- Security-cable slot
- 1 x padlock ring, 1 x security-cable slot (for a Kensington lock)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 slot solid-state drive, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive
- PCIe
- 1 x half-height Gen4 PCIe x16 slot, 1 x half-height Gen3 PCIe x4 slot, 1 x half-height Gen3 PCIe x1 slot
- Memory slots
- 4 x UDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- up to 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 128 GB
- Memory size per slot
- 8 GB, 16 GB, or 32 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494056429 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Culoare | Silver |
| Sistem operare | Ubuntu |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 3.98 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




