
Desktop Dell PRO Tower QCT1250 360W, Intel U7-265, 32GB Ram, 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA RTX A400, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DLQCT125U73212A400WP
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 9.307,11 RON
- RAM
- 32 GB
- Format
- Tower
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Interfata
- HDMI 2.1
- Culoare
- Silver
- Numar porturi
- 1 porturi
- Conectivitate
- 802.11ax
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 4.34 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Dell PRO Tower QCT1250 360W, Intel U7-265, 32GB Ram, 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA RTX A400, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Dell PRO Tower QCT1250 360W, Intel U7-265, 32GB Ram, 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA RTX A400, Windows 11 Pro β Desktop Dell PRO Tower QCT1250, Dell Pro Tower L6 chassis with 360W PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Silver) , Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 vPro(R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), NVIDIA RTX A400, 4 GB GDDR6, full height, 4 mDP, 32GB: 2 x 16GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 1TB SSD, Additional 3.5 inch, 2TB, 7200rpm, SATA, Hard Disk Drive, 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive, Chassis intrusion switch, Internal speaker, Optional Serial Por, CyberLink Media Essentials for Windows, Internal Antenna, Intel vPro Enterprise L, Optional HDMI 2.1 Port, Driver/APP for IRST, Intel(R) Wi- Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Driver, Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 4.34 kg (9.57 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower on ports
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2) port, for computers shipped with Intel 300 and Intel Core processors, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, for computers shipped with Intel Core Ultra processors, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port
- Power port
- 1 x power-cable connector
- Peripheral port
- 1 x legacy serial port (optional)
- Security-cable slot
- 1 x padlock ring, 1 x security cable slot (for a Kensington lock)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive or slimline optical drive
- PCIe
- 1 x full-height PCIe x16 slot, 2 x full-height PCIe x1 slots
- Memory slots
- 2 x UDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- Up to 4800 MT/s, Up to 6400 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Memory size per slot
- 8 GB, 16 GB, or 32 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1029259756 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Format | Tower |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Interfata | HDMI 2.1 |
| Culoare | Silver |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Conectivitate | 802.11ax |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 4.34 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




