
Desktop HP ProDesk 2 G1i E cu procesor Intel Core i3-14100 4-Core (3.5GHz, up to 4.7GHz, 12MB), 8GB DDR5 4800MHz (1x8GB), 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , video integrat Intel UHD Graphics, Free DOS, Black, 2yw Onsite
Specificatii
- Cod produs
- B6XV6ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- β
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 3.012,47 RON
- RAM
- 8 GB
- Format
- Tower
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Procesor
- Intel Core i3 14100
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 3.5 GHz
- Greutate
- 6.75 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop HP ProDesk 2 G1i E cu procesor Intel Core i3-14100 4-Core (3.5GHz, up to 4.7GHz, 12MB), 8GB DDR5 4800MHz (1x8GB), 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , video integrat Intel UHD Graphics, Free DOS, Black, 2yw Onsite
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop HP ProDesk 2 G1i E cu procesor Intel Core i3-14100 4-Core (3.5GHz, up to 4.7GHz, 12MB), 8GB DDR5 4800MHz (1x8GB), 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , video integrat Intel UHD Graphics, Free DOS, Black, 2yw Onsite β Desktop HP ProDesk 2 G1i E Tower, Intel Core i3-14100 4-Core (3.5GHz, up to 4.7GHz, 12MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR5 4800MHz (1x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 +Bluetooth 5.4, porturi: 4x USB 2.0 Type- A/ 3x USB Type-A 5Gbps/ 1x USB Type-C 10Gbps/ 1x HDMI 1.4b/ 1x DP 1.4a/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 2 x M.2; 1 x PCIe 3 x1; 1 x PCIe 4 x16, No Included Keyboard, No Included Mouse, Realtek ALC3602- CG codec, Sursa 180W, Black, greutate 6.75Kg, Free DOS, 2yw Onsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 198990934433 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 8 GB |
| Format | Tower |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Procesor | Intel Core i3 14100 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 3.5 GHz |
| Greutate | 6.75 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.
