
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Ryzen AI 5 340, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO601_PC14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 6.902,36 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Numar porturi
- 4 porturi
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- GPU
- AMD Radeon 840M
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 140 kg
- Interfata
- Thunderbolt4
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Ryzen AI 5 340, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Ryzen AI 5 340, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro β Laptop DELL PRO 14, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti- Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, AMD Ryzen(TM) AI 5 PRO 340 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.8 GHz, 50 TOPS NPU), AMD Radeon(TM) 840M graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, MT7922 WLAN Driver, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, 3- cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm (12.34in.)
- Weight
- 1.40 kg (3.09 lb) , Clamshell 300 nits non-touch and 300 nits touch: Front height: 19.5 mm (0.77 in)
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm (12.34 in.)
- Weight
- 1.53 kg (3.37 lb), 2-in-1 300 nits touch: Front height: 19.92 mm (0.78 in)
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm (12.34 in.)
- Weight
- 1.55 kg (3.43 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port Not applicable
- USB ports
- 2 x Thunderbolt4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS
- Media-card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Power-adapter port
- Supported through USB-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SIM-card slot
- Nano-SIM card slot (optional)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot, 1 x M.2 3052 for WWAN slot (optional), Clamshell 400 nits non-touch Front height: 19.78 mm (0.78 in.)
- Rear height
- 19.77 mm (0.78 in.)
- Maximum height
- 19.95 mm (0.79 in)
- Rear height
- 19.98 mm (0.79 in)
- Maximum height
- 21.2 mm (0.83 in)
- Rear height
- 20.17 mm (0.79 in)
- Maximum height
- 20.25 mm (0.80 in)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057426 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| GPU | AMD Radeon 840M |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 140 kg |
| Interfata | Thunderbolt4 |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




