
Laptop Business DELL Pro 14 PC14250, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO115_PC14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (8 buc)
- Pret
- 6.334,70 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Greutate
- 13.5 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14 PC14250, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14 PC14250, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 14 PC14250, 14", Non-Touch, FHD+, IPS, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD HDR + IR Cam, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 235U vPro(R) (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 4.9 GHz), Integrated Intel graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors), 1 TB SSD, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 wireless card, Intel(R) AX211 WLAN Driver, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard, Fingerprint Reader
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.35 kg (2.97 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort 2.0/Power Delivery 3.1, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) port with DisplayPort 2.1/USB Type-C/USB4/Power Delivery 3.1
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media- card reader
- Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC- in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Smart card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Internal slots
- 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5200 MT/s, 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
- Memory size per slot
- 8 GB, 16 GB, and 32 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030648000 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Greutate | 13.5 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




