
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 5 238V, 16'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 130V, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO216_PB16250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (19 buc)
- Pret
- 7.020,19 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Greutate
- 18.5 kg
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 5 238V, 16'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 130V, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 5 238V, 16'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 130V, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 16 Plus (PB16250), 16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, No RJ-45, Intel Core Ultra 5 238V vPro (40 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.7 GHz), Integrated Intel Arc graphics, 32GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard), 512GB SSD, No WWAN, Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.85 kg, Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 - 30 Day Trial
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS port
- SD card slot
- 1 x microSD-card slot
- Power-adapter port
- Supported through the USB Type-C port
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN
- Memory
- onboard LPDDR5x, 8533 MT/s
- Maximum memory configuration
- 32 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030703248 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Greutate | 18.5 kg |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




