
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 14'' IPS Touch, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21R3004KRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 12.376,36 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.2 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 140 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 14'' IPS Touch, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 14'' IPS Touch, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro — Laptop ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1; 14" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, Low Power, Touch; Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-7467; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.40 kg; Dimensions 313.6 x 222.8 x 12.86/19.21 (front/rear), 21.6 (maximum) mm; 12.35 x 8.77 x 0.51/0.76 (front/rear), 0.85 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP
- LAN
- No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 5G
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB- C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3-pin);Battery Integrated 58Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199271079980 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.2 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 140 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



