
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14s Gen 6, cu procesor Intel Core Ultra 7 265U, 14'' OLED Touch, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21R10070RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (21 buc)
- Pret
- 15.122,71 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- RAM
- 64 GB
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 1.24 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad T14s Gen 6, cu procesor Intel Core Ultra 7 265U, 14'' OLED Touch, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14s Gen 6, cu procesor Intel Core Ultra 7 265U, 14'' OLED Touch, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro — Laptop ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, Dolby Vision®, Touch; Intel® Core Ultra 7 265U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.3GHz, 12MB Intel Smart Cache; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 64GB Soldered LPDDR5x-7467; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.24 kg; Dimensions 313.6 x 219.4 x 11.43/16.4 (front/rear), 19.75 (maximum) mm; 12.35 x 8.64 x 0.45/0.65 (front/rear), 0.78 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry- in; 3Y Premier Support HB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP
- LAN
- No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 5G
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3-pin);Battery Integrated 58Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273999897 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| RAM | 64 GB |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 1.24 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




