
Laptop Consumer Acer Aspire 16 AI A16-61M-R3GS, cu procesor AMD Ryzen AI 5 340, 16'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- NX.JS3EX.004
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 4.484,14 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Frecventa CPU
- 2.0 GHz
- Interfata
- USB c
- Culoare
- gray
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 840M
- Sistem operare
- No OS
- Greutate
- 1.49 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer Acer Aspire 16 AI A16-61M-R3GS, cu procesor AMD Ryzen AI 5 340, 16'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer Acer Aspire 16 AI A16-61M-R3GS, cu procesor AMD Ryzen AI 5 340, 16'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Fr OS — Laptop Acer Aspire 16 AI OLED A16-61M-R3GS, 16 inches (40,64 cm), Acer CineCrystal™ WUXGA+ OLED 120Hz display with 100% DCI-P3 / Adobe RGB color space, 2048 x 1280, 16:10, AMD Ryzen™ AI 5 340 Processor, 2.0 GHz base clock (Up to 4.8 GHz max. performance clock rate), 16MB, 6 / 12, AMD Ryzen™ AI (Up to 50 TOPS), video AMD Radeon™ 840M, RAM 16 GB LPDDR5X RAM (1 x 16 GB LPDDR5X RAM), Onboard RAM (not replaceable or expandable), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, No Fingerprint reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x (2x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)); 2x (USB Type-C); 1x (HDMI 2.1); Displayport via USB Type-C; No Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 100W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (3 cells / 65Wh), TBD, Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 354.9 x 250.1 x 15.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ACER |
| EAN | 4711474663221 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Frecventa CPU | 2.0 GHz |
| Interfata | USB c |
| Culoare | gray |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 840M |
| Sistem operare | No OS |
| Greutate | 1.49 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




