
Laptop Consumer DELL 16 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16.3'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DA16250_ARLH_006
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 20.131,67 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Interfata
- USB Type-C
- Culoare
- blue
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Diagonala
- 16.3"
- Greutate
- 2.11 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer DELL 16 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16.3'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer DELL 16 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16.3'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro β Laptop Dell 16 Premium (DA16250), 16.3", Non-Touch, 2K, 500 nits, IPS, 30-120Hz, InfinityEdge, Low Blue Light, Fingerprint Reader, Intel Core Ultra 7 255H (16 cores, up to 5.1 GHz), NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 45W, 32GB, LPDDR5X, 7467 MT/s, integrated, dual channel, 1TB SSD, Intel Killer Wi-Fi 7 BE201, 2x2, Bluetooth 5.4 wireless card, 130W AC adapter, USB Type-C, 6-cell, 99.5 Wh, Platinum Backlit English International keyboard with Fingerprint Reader
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.11 kg, Windows 11 Pro, 3Y Basic Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 3 x Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery and DisplayPort (for computers shipped with integrated graphics card, NVIDIA GeForce RTX 5050 or RTX 5060 graphics card)
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery and DisplayPort
- Media-card reader
- 1 x microSDXC card reader v7.1 UHS-I/UHS-II
- Power-adapter port
- DC-IN through any of the three USB Type-C ports
- Security-cable slot
- Not supported
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive
- Memory
- Dual-channel on-board LPDDR5X, 7467 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1027860005 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Interfata | USB Type-C |
| Culoare | blue |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Diagonala | 16.3" |
| Greutate | 2.11 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




