
Laptop Consumer Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' IPS Touch, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 83KS003XRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 5.215,27 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- blue
- Diagonala
- 16"
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Greutate
- 2 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' IPS Touch, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' IPS Touch, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Fr OS — Laptop Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10, 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Glossy, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch, Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache; Integrated Intel® AI Boost, up to 13 TOPS, video Integrated Intel® Arc™ 140T GPU, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8000; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 16GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, microSD Card Reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 2x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 57Wh, Backlit, English, Cosmic Blue, Greutate 2 kg, Dimensiuni 356 x 255 x 18.4 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274532994 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | blue |
| Diagonala | 16" |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Greutate | 2 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




