
Laptop Consumer Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 445, 14'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Home
Specificatii
- Cod produs
- 83QS002MRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 6.067,19 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 840M
- Sistem operare
- Windows 11 Home
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 115 kg
- Frecventa CPU
- 4.6 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 445, 14'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Home
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 445, 14'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Home — Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11, 14" WUXGA (1920x1200) OLED 600nits (peak) / 400nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 500, X-Rite®, AMD Ryzen™ AI 7 445 (6C / 12T, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3); Copilot+ PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8000; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 16GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, No Card reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4; 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1, No Power Adapter, Baterie Integrated 70Wh, Backlit, English, Tidal Teal, Greutate 1.15 kg, Dimensiuni 312 x 221 x 13.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii Lenovo® Yoga® Tote Sleeve 14" (Blue), Windows® 11 Home, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533144 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 840M |
| Sistem operare | Windows 11 Home |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 115 kg |
| Frecventa CPU | 4.6 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




