
Laptop Dell Pro 16 Plus PB16250 16" FHD+, Intel U7-268V, 32GB Ram, 512GB SSD, Intel Arc graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO212_PB16250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (14 buc)
- Pret
- 7.711,80 RON
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Stocare
- 512GB SSD
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 18.5 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Dell Pro 16 Plus PB16250 16" FHD+, Intel U7-268V, 32GB Ram, 512GB SSD, Intel Arc graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Dell Pro 16 Plus PB16250 16" FHD+, Intel U7-268V, 32GB Ram, 512GB SSD, Intel Arc graphics, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 16 Plus PB16250, 16", Non-Touch FHD+ display, 300 nits brightness, 45% NTSC color gamut, Anti-Glare panel, integrated FHD HDR + IR camera with facial recognition, TNR, camera shutter and microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, fingerprint reader, smart card reader with NFC and ControlVault 3+, Intel Core Ultra 7 268V vPro processor (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz) with integrated Intel Arc graphics, 32 GB LPDDR5x memory, 8533 MT/s, onboard dual- channel, 512 GB PCIe NVMe SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201 2x2 802.11be wireless adapter with Bluetooth 5.4, Intel BE201 WLAN driver, 3-cell 55 Wh battery with ExpressCharge and ExpressCharge Boost support, 65 W USB Type-C AC adapter, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.85 kg (4.08 lb) minimum, Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media-card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Power-adapter port
- Supported through the USB Type-C port
- Security- cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SD card slot
- 1 x microSD- card slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot or M.2 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 3052 slot for WWAN (optional), 1 x M.2 2230 slot for WLAN
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- Intel Core Ultra 5/7: 5600 MT/s, Intel Core 3/5/7: 5200 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030703970 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 18.5 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




