
Laptop Gaming Acer Predator Helios Neo 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- NH.QVUEX.002
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 8.948,84 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Culoare
- black
- Viteza retea
- Gigabit
- Interfata
- USB c
- Tip RAM
- DDR5
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Greutate
- 2.7 kg
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Sistem operare
- No OS
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Acer Predator Helios Neo 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Acer Predator Helios Neo 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Gaming Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-72GJ, 16 inch (40.46 cm), Acer ComfyView™ WQXGA 180Hz IPS Display with 100% sRGB (matt), 2.560 x 1.600, 16:10, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255HX, 2.4 GHz base clock (Up to 5.2 GHz max. performance clock rate), 30 MB, 8 Performance-cores + 12 Efficient-cores / 20 Threads, Intel® AI Boost (up to 13 TOPS), video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 VRAM, RAM 16 GB DDR5 RAM (1 x 16 GB DDR5 RAM (6400MHz)), Up to 64 GB DDR5 RAM (2x 32 GB soDIMM), SSD 1TB M.2 PCIe Gen4 Solid-State-Drive (SSD), no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, FHD Webcam, Killer™ Gigabit Ethernet E3100G, WLAN Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, No Fingerprint reader
Alte detalii
- Porturi
- 5x (2x Type C- Gen2, 1x Type A- Gen1, 2x Type A-Gen2 (1x with Power Off USB Charging), Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C), 1x HDMI® 2.1, Displayport via USB Type-C, 1x Ethernet (RJ-45), 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 230W adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 90 Wh), Up to 5 hours (based on video playback test results), Backlit keyboard (4 Zone RGB), Abyssal Black, Greutate 2.7 Kg, Dimensiuni 356,78 x 275,5 x 26,75 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ACER |
| EAN | 4711474571618 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Culoare | black |
| Viteza retea | Gigabit |
| Interfata | USB c |
| Tip RAM | DDR5 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Greutate | 2.7 kg |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Sistem operare | No OS |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




