
Laptop Gaming Alienware 16X Aurora AC16251 QHD+, Intel U9-275HX, 32GB Ram, 2TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- AW16XU93225070W11P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 18.550,23 RON
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- QHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Stocare
- 2TB SSD
- Greutate
- 2.66 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Alienware 16X Aurora AC16251 QHD+, Intel U9-275HX, 32GB Ram, 2TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Alienware 16X Aurora AC16251 QHD+, Intel U9-275HX, 32GB Ram, 2TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, Windows 11 Pro β Laptop Gaming Alienware 16X Aurora AC16251, 16" QHD+ (2560 x 1600) 240Hz, 3ms, ComfortView Plus, NVIDIA G-SYNC and Advanced Optimus, 100% DCIP-3, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 Processor 275HX (36MB cache, 24 cores, 2.1 to 5.4 GHz P-Core), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5070, 8 GB GDDR7, 32GB, 2x16GB, DDR5, 5600 MT/s, 2TB, M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 wireless driver, 280W Adapter, 6-Cell Battery, 96 Whr (Integrated), 1-Zone AlienFX RGB Keyboard, English International
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.66 kg (5.86 lb) - (minimum), Windows 11 Pro, 3y Onsite Service, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee + Premium 1-year
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with Power Delivery, 1 x Thunderbolt 4 port with DisplayPort 2.1
- Audio port
- 1 x universal audio jack (RCA, 3.5 mm), Video port(s): 1 x HDMI 2.1 port with Discrete Graphics Controller Direct Output, Media-card reader Not supported
- Power-adapter port
- 1 x 7.4 mm x 5.1 mm, DC-in port, Security-cable slot Not supported
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 2230 solid state drive slots
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494046543 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | QHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Stocare | 2TB SSD |
| Greutate | 2.66 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




