
Laptop Gaming Alienware M18 R2 18" QHD+ 165Hz, Intel i9-14900HX, 64GB Ram, 2 x 4TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4090, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- AWM18R2I9648RTXWP
- Stare
- Nou
- Categorie
- β
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 38.692,58 RON
- Rezolutie
- QHD
- Interfata
- USB 3.2
- Numar porturi
- 45 porturi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Bluetooth 5.4
- RAM
- 64 GB
- Procesor
- Intel Core i9-14900HX
- Diagonala
- 18"
- Stocare
- 4TB SSD
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 4090
- Format
- Small Form Factor
- Frecventa CPU
- 5.8 GHz
- Greutate
- 4.23 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Alienware M18 R2 18" QHD+ 165Hz, Intel i9-14900HX, 64GB Ram, 2 x 4TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4090, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Alienware M18 R2 18" QHD+ 165Hz, Intel i9-14900HX, 64GB Ram, 2 x 4TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4090, Windows 11 Pro β Laptop Gaming Alienware M18 R2, 18" QHD+ (2560 x 1600) 165Hz, 3ms, ComfortView Plus, NVIDIA G-SYNC + DDS, 100% DCI-P3, FHD IR Camera, Dark Metallic Moon (Anodized AL), 14th Gen Intel Core i9 14900HX (24-Core, 36MB L3 Cache, up to 5.8GHz Max Turbo Frequency), NVIDIA GeForce RTX 4090 16GB GDDR6, 64 GB: 2 x 32 GB, DDR5, 5200 MT/s, non-ECC, dual- channel, 8TB RAID0 (2 x 4 TB), M.2, PCIe NVMe, SSD, Intel Killer(TM) 1750 2x2 and Bluetooth 5.4 Wireless Card with Wifi 7 Ready, Killer 1750x Driver, 360W Small Form Factor adapter, 6-Cell Battery, 97WHr (Integrated), English US AlienFX RGB backlit (per-key) Alienware M Series keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Maximum: 4.23 kg (9.32 lb), Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 port
- USB ports
- 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C port, 2 x Thunderbolt 4.0 ports
- Audio port
- 1 x universal audio jack (RCA, 3.5 mm)
- Video port
- 1 x HDMI 2.1 port, 2 x mini-DisplayPort, 2 x Thunderbolt 4.0 ports, Media-card reader One SD- card slot
- Power-adapter port
- 1 x 7.40 mm x 5.10 mm DC-in, Security- cable slot Not supported
- Internal Slots
- M.2: 2 x M.2 2230 and two M.2 2230/2280 solid-state drive slots, for computers shipped with NVIDIA GeForce RTX 4080/4090 graphics card, 2 x M.2 2230/2280 solid-state drive slots, for computers shipped with NVIDIA GeForce RTX 4060/4070 graphics card
- Dimensions and weight
- Height: Front height 24.10 mm (0.95 in.), Rear height 25.10 mm (0.99 in.), Width 410.30 mm (16.15 in.), Depth 319.90 mm (12.59 in.)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494052568 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Rezolutie | QHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Numar porturi | 45 porturi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Bluetooth 5.4 |
| RAM | 64 GB |
| Procesor | Intel Core i9-14900HX |
| Diagonala | 18" |
| Stocare | 4TB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Format | Small Form Factor |
| Frecventa CPU | 5.8 GHz |
| Greutate | 4.23 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.
