
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i9-14900HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8 GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- G615JPR-S5045
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (15 buc)
- Pret
- 12.451,76 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- gray
- Tip RAM
- DDR5
- Frecventa CPU
- 2.2 GHz
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Rezolutie
- UHD
- Sistem operare
- Windows 11
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- Procesor
- Intel Core i9-14900HX
- Diagonala
- 13.94"
- Greutate
- 2.65 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i9-14900HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8 GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i9-14900HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8 GB GDDR7, Fr OS — Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, G615JPR-S5045, 16-inch, 2.5K (2560 x1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, Rog Nebula Display, Intel® Core™ i9Processor 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32Threads), Intel® UHD Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU ,240Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 1TB PCIe® 4.0NVMe™ M.2 SSD, 500nits, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera forWindows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS ve rsiondifferent.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Rescertification (for headphone), Smart Amp TechnologyBacklit Chic letKeyboard Per-Key RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview)is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 inselect global markets
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.65 Kg (5.84 lbs), , BIOSAdministrator Password and User Password Protection, Trusted PlatformModule (Firmware TPM), Eclipse Gray, No preinstalled OS
Alte detalii
- Dimension
- 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94" x10.55" x 0.90" ~ 1.21")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636023979 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | gray |
| Tip RAM | DDR5 |
| Frecventa CPU | 2.2 GHz |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Rezolutie | UHD |
| Sistem operare | Windows 11 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Procesor | Intel Core i9-14900HX |
| Diagonala | 13.94" |
| Greutate | 2.65 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




