
Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7 16, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX3D, 16'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 83RU002LRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 19.387,42 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 2.5GbE
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- Procesor
- AMD Ryzen 9 9955HX3D
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 2.56 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7 16, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX3D, 16'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7 16, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX3D, 16'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS — Laptop Lenovo Gaming Legion Pro 7 16AFR10H, 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (Typical) / 1100nits (Peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free, AMD Ryzen™ 9 9955HX3D (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 128MB L3), video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, Boost Clock 2287MHz, TGP 175W, 1334 AI TOPS, RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe®, no ODD, No Card reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP with E-shutter, 2.5GbE (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, Non-WWAN, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 2.1; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x Power connector, 400W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 99.9Wh, Per-key RGB Backlit (with Lighting Lens), English, Eclipse Black, Greutate 2.56 kg, Dimensiuni 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii 4 Switchable Keycaps, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273237821 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9955HX3D |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 2.56 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




