
Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (Intel); 14" WUXGA; Intel Core Ultra 7 155U; Integrated Intel Graphics; RAM 64GB, SSD 1TB, 3YP W11P
Specificatii
- Cod produs
- 21ML003TRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (15 buc)
- Pret
- 12.017,57 RON
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- RAM
- 64 GB
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 1.38 kg
- Megapixeli
- 5.0 MP
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (Intel); 14" WUXGA; Intel Core Ultra 7 155U; Integrated Intel Graphics; RAM 64GB, SSD 1TB, 3YP W11P
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (Intel); 14" WUXGA; Intel Core Ultra 7 155U; Integrated Intel Graphics; RAM 64GB, SSD 1TB, 3YP W11P — Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 (Intel);14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5;Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB;Video Integrated Intel® Graphics;RAM 64GB (2x 32GB SO-DIMM DDR5-5600, Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable, Up to 64GB DDR5-5600);SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight 1.38 kg;Dimensions 315.9 x 223.7 x 17.7 mm
Garantie
3Y Premier Support HB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD;No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45);WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2;Bluetooth 5.3, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button;I/O Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45);65W USB- C® (3-pin);Battery Integrated 52.5Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 197530906121 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| RAM | 64 GB |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 1.38 kg |
| Megapixeli | 5.0 MP |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




