
Laptop SMB DELL Pro 15 Essential PV15250, cu procesor Intel Core i5-1334U, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- PV15250_RPLU_003_M
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 4.620,96 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Interfata
- USB 3.2
- Numar porturi
- 4 porturi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Procesor
- Intel Core i5-1334U
- Culoare
- Silver
- Conectivitate
- 802.11ax
- Greutate
- 19.4 kg
- Frecventa CPU
- 4.60 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB DELL Pro 15 Essential PV15250, cu procesor Intel Core i5-1334U, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB DELL Pro 15 Essential PV15250, cu procesor Intel Core i5-1334U, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro β Dell Pro 15 Essential PV15250, 15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED Backlit Narrow Border Display, Platinum Silver Palmrest with Finger Print Reader, 13th Generation Intel(R) Core(TM) i5-1334U (10 cores, up to 4.60 GHz), Intel(R) UHD Graphics, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Realtek Wi- Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Wirelss Card Driver, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), English International Backlit Keyboard with Numeric Keypad
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port with DisplayPort Alt Mode 1.4/Power Delivery (only for computers with aluminum chassis)
- Audio port
- 1 x Universal Audio port, Video port(s): 1 x HDMI 1.4 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port with DisplayPort Alt Mode 1.4/Power Delivery (only for computers with aluminum chassis)
- Media-card reader
- 1 x SD-card slot
- Power-adapter port
- DC-in port (4.50 mm standard plug)
- Security-cable slot
- Not supported
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card
- Memory slots
- SODIMM
- Memory type
- DDR5
- Maximum memory configuration
- 16 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
- Memory size per slot
- 8 GB or 16 GB, Weight (maximum): 1.94 kg (4.28 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1027863217 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Procesor | Intel Core i5-1334U |
| Culoare | Silver |
| Conectivitate | 802.11ax |
| Greutate | 19.4 kg |
| Frecventa CPU | 4.60 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




