
Laptop SMB HP ProBook 4 G1i, cu procesor Intel Core Ultra 5 225H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- B9ZD4ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (48 buc)
- Pret
- 4.905,49 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Culoare
- Silver
- Frecventa CPU
- 1.7 GHz
- Greutate
- 1.74 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB HP ProBook 4 G1i, cu procesor Intel Core Ultra 5 225H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB HP ProBook 4 G1i, cu procesor Intel Core Ultra 5 225H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS β Laptop HP ProBook 4 G1i, 16.0 inch WUXGA (1920x1200) Anti-Glare UWVA 300 nits, Intel Core U5-225H 14-core (1.7GHz up to 4.9GHz, 18MB)- 13 TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600Mhz (2x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, doua difuzoare stereo integrate, Webcam FHD, LAN 10/100/1000, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB Type-A 5Gbs(1x charging)/2x USB Type-C 20Gbs(Power Delivery 3.0, DP 1.4)/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W USB-C, Baterie 3 celule 56Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP iluminata cu taste numerice rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.74 Kg, Dimensiuni 35.94 x 25.1 x 1.09cm, Free DOS, Next Gen AI PC, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199896027304 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 1.7 GHz |
| Greutate | 1.74 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




