
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL, cu procesor Intel Core 5 210H, 14'' IPS, 8 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 21SG0086RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 2.966,26 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- RAM
- 8 GB
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 136 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL, cu procesor Intel Core 5 210H, 14'' IPS, 8 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL, cu procesor Intel Core 5 210H, 14'' IPS, 8 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS — Laptop Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL; 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core™ 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P- core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Arctic GreyWeight Starting at 1.36 kg; Dimensions 313.5 x 224 x 17.5 mm
Garantie
3Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in WHB (CPN); 1-year, Courier or Carry-in
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2; Bluetooth 5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Integrated in Power Button;Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x SD card reader; 65W USB-C® (3-pin); Battery Integrated 45Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Non-vPro®
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198156213860 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| RAM | 8 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 136 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




