
Laptop Workstation Dell Pro Max 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8 GB GDDR7, Linux
Specificatii
- Cod produs
- BTO127_MC16250_EMEA_UBU
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 18.414,30 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Sistem operare
- Linux
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- RAM
- 64 GB
- Frecventa CPU
- 5.30 GHz
- Greutate
- 2.10 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation Dell Pro Max 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8 GB GDDR7, Linux
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation Dell Pro Max 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8 GB GDDR7, Linux β Laptop Dell Pro Max 16 (MC16250), 16", Non-Touch, FHD+, LCD, 300 nits, FHD+IR Camera, HDR, Fingerprint Reader, Smart Card Reader, Control Vault 3+, Intel Core Ultra 7 265H vPro Enterprise (16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz, 45W), NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8GB GDDR7, 64GB: 2x32GB, DDR5, 6400 MT/s, CSoDIMM, Dual Channel, 1TB SSD Gen4, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 wireless card, 130W AC adapter, USB Type-C, 6-cell, 96 Wh, ExpressCharge Capable, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.10 kg, Ubuntu 24.04 LTS, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port
- Media-card reader
- 1 x microSD-card slot, 1 x optional smart-card reader slot
- Power-adapter port
- Supported via two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid-state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card
- Memory
- 2 x SoDIMM slots, DDR5
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030961499 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Sistem operare | Linux |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| RAM | 64 GB |
| Frecventa CPU | 5.30 GHz |
| Greutate | 2.10 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




