
Laptop Business Dell Pro 16, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 16'' IPS, 8 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 740M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO504_PC16255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 5.469,62 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- RAM
- 8 GB
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Procesor
- AMD Ryzen 5 220
- GPU
- AMD Radeon 740M
- Greutate
- 136 kg
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Dell Pro 16, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 16'' IPS, 8 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 740M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Dell Pro 16, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 16'' IPS, 8 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 740M, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 16 (PC16255), 16", Non-Touch, FHD+, 1920x1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 220 Processor (6 cores, 12 threads, 22MB cache, up to 4.9 GHz), AMD Radeon(TM) 740M Graphics, 8GB, 1x8GB, DDR5, 5600MT/s, 512GB SSD, MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, 65W AC adapter, 4.5mm barrel, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.36 kg (2.99 lb), Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial.
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 2 x USB (40 Gbps) port with Power Delivery and DisplayPort
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media-card reader
- Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030607784 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| RAM | 8 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Procesor | AMD Ryzen 5 220 |
| GPU | AMD Radeon 740M |
| Greutate | 136 kg |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




