
Laptop Business Dell Pro Max 16 MC16250, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DLMC1625157247305_P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (15 buc)
- Pret
- 10.107,70 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- Frecventa CPU
- 5.30 GHz
- Greutate
- 2.10 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Dell Pro Max 16 MC16250, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Dell Pro Max 16 MC16250, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro Max 16 MC16250, 16-inch mobile workstation laptop, Intel Core Ultra 7 265H processor (24 MB cache, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz Turbo, 45W) with integrated Intel Arc graphics, 16 GB (2 x 8 GB) DDR5, 5600 MT/s, dual-channel, non-ECC, 1 TB Performance PCIe Gen4 SSD, SED Ready, 16" FHD+ display, 300 nits, Non-Touch, integrated FHD HDR IR camera with microphone, palmrest with fingerprint reader, smart card reader and ControlVault 3+, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 wireless card, 4-cell 64 Whr battery with ExpressCharge support, 100W AC adapter (USB Type-C), ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum 2.10 kg (4.65 lb), Windows 11 Pro, 3Y Basic Onsite Service, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port
- Media-card reader
- 1 x microSD-card slot, 1 x optional smart-card reader slot
- Power-adapter port
- Supported via two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- SIM-card slot
- 1 x optional nano-SIM card slot
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 Key-M (2230/2280) slots for solid-state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi- Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 3042 slot for WWAN card
- Memory slots
- 2 x SoDIMM/CSoDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1021956928 |
| Garantie | 60 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Frecventa CPU | 5.30 GHz |
| Greutate | 2.10 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




