
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 21QJ006DRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (11 buc)
- Pret
- 18.932,95 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- GPU
- AMD Radeon 860M
- RAM
- 64 GB
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 1.38 kg
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (AMD) Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie — Laptop ThinkPad T14 Gen 6 (AMD); 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5; AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics; RAM 2x 32GB SO-DIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.38 kg; Dimensions 315.9 x 223.7 x 10.9/16.13 (front/rear), 21.95 (maximum) mm; 12.44 x 8.81 x 0.43/0.64 (front/rear), 0.86 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support HB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3- pin);Battery Integrated 57Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198157682276 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| RAM | 64 GB |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 1.38 kg |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




