
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14 Gen 6, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 14'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21QC0067RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 12.367,91 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Frecventa CPU
- 5.2 GHz
- Greutate
- 1.38 kg
- Megapixeli
- 5.0 MP
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad T14 Gen 6, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 14'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad T14 Gen 6, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 14'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro — Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (Intel); 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision®, Touch; Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; Models with U or H series processor: two DDR5 SODIMM / CSODIMM slots, dual-channel capable; Models with U or H series processor: up to 64GB DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black; Weight Starting at 1.38 kg; Dimensions 315.9 x 223.7 x 10.9/16.13 (front/rear), 21.95 (maximum) mm;; 12.44 x 8.81 x 0.43/0.64 (front/rear), 0.86 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support HB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Quectel EM160R-GL, 4G LTE CAT16, with Embedded eSIM
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on- Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 57Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198158005722 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Frecventa CPU | 5.2 GHz |
| Greutate | 1.38 kg |
| Megapixeli | 5.0 MP |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



