
Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 M3607HA, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 740M, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- M3607HA-RP049
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (31 buc)
- Pret
- 3.648,91 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Tip RAM
- DDR5
- Culoare
- Silver
- Procesor
- AMD Ryzen 5 220
- GPU
- AMD Radeon 740M
- Frecventa CPU
- 3.2 GHz
- Greutate
- 1.70 kg
- Diagonala
- 14.06"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 M3607HA, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 740M, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 M3607HA, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 740M, Fr OS — Laptop ASUS Vivobook S16, M3607HA-RP049 , 16.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, AMD Ryzen™ 5 220 Processor 3.2GHz (22MB Cache, up to 4.9GHz, 6 cores, 12 Threads), AMD Radeon™ Graphics, 1x DDR5 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4, DDR5 16GB, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 144Hz refresh rate, 300nits, Anti-glare display, FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps),2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Built-in speaker, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.70 kg (3.75 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, IR webcam with Windows Hello support, McAfee®, BIOS Booting User Password Protection, Microsoft Pluton security processor, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Plastic, Cool Silver, No preinstalled OS
Alte detalii
- Dimension
- 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.87 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.74")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711387960608 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip RAM | DDR5 |
| Culoare | Silver |
| Procesor | AMD Ryzen 5 220 |
| GPU | AMD Radeon 740M |
| Frecventa CPU | 3.2 GHz |
| Greutate | 1.70 kg |
| Diagonala | 14.06" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




