
Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 OLED, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- S5606CA-RI146X
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (17 buc)
- Pret
- 6.593,08 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Frecventa CPU
- 2.0 GHz
- Culoare
- blue
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Greutate
- 150 kg
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Diagonala
- 13.92"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 OLED, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 OLED, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' OLED, 16 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140T, Windows 11 Pro — Laptop ASUS Vivobook S16, S5606CA-RI146X, 16.0-inch, 3K (2880 x1800)OLED 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H 2.0GHz(24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® AI BoostNPUup to 13TOPS, Intel® Arc™ Graphics, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4,LPDDR5X16GB, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 120Hz refresh rate, 400nits,Glossydisplay, FHD camera with IR function to support Windows Hello ;Withprivacy shutter, Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth®5.4Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OSversiondifferent.), I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to5Gbps),2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (dataspeedup to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, MicroSDcard reader, Smart Amp Technology, Built-in speaker,Built-inmicrophone, Built-in array microphone, harman/kardon(Mainstream),Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key,Dimension: 35.36 x24.69 x 1.39 ~ 1.59 cm (13.92" x 9.72" x 0.55" ~0.63")
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.50 kg(3.31 lbs), US MIL-STD 810H military-gradestandard, Non-touch screen,IR webcam with Windows Hello support,McAfee®, BIOS setup user password,Trusted Platform Module (FirmwareTPM), Aluminum, Blue, Windows 11 Pro -Asus recommends Windows 11 Pro forbusiness
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711387846681 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Frecventa CPU | 2.0 GHz |
| Culoare | blue |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Greutate | 150 kg |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Diagonala | 13.92" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




