
Laptop Business DELL Pro 16, cu procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 16'' IPS Touch, 32 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO604_PC16255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (9 buc)
- Pret
- 8.097,40 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Culoare
- Silver
- GPU
- AMD Radeon 860M
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 1.92 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 16, cu procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 16'' IPS Touch, 32 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 16, cu procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 16'' IPS Touch, 32 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro β Laptop DELL PRO 16, 16", Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD+IR Cam, Fingerprint Reader, Platinum silver color, metallic finish, AMD Ryzen(TM) AI 7 PRO 350 Processor (24 MB cache, 8 cores, 16 threads, up to 5.0 GHz, 50 TOPS NPU), AMD Radeon(TM) 860M graphics, 32 GB: 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, MT7922 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.92 kg (4.23 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort Alt Mode/Power Delivery, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) port with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port, Media-card reader Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494047380 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Culoare | Silver |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 1.92 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




